İzmir Travesti Bireyler İçin Jartiyer Giymenin Doğru Adımları

jartiyer nasıl olmaslı

İzmir Travesti bireylere ve hatta bazı kadınlara kendilerini en seksi hissetmek için ne giymeyi sevdikleri sorulduğunda,cevap çok nettir. Bazıları siyah iç çamaşırı giymeyi sevdiklerini söyler, bazıları dantelleri sevdiklerini söyler; bir cevap neredeyse evrenseldir ve bu, kesinlikle jartiyerdir.

Jartiyer inkar edilemez derecede seksi, ama biraz karmaşık bir giysidir. Onları ilk giymeyi denediğini anlatan bir travesti inanılmaz derecede kadınsı hissettiğini söylemişti. O zamana kadar giymenin oldukça basit olduğunu hiç bilmiyormuş. Doğru bedeni, jartiyerinize nasıl ve nereye takacağınızı ve zarar görmeden ayarlayabilmelisiniz. Kimse hasarlı külotlu çorap giymek veya jartiyerinizin çözülmesi ve istenmeden bir bacağın aşağı yuvarlanması gibi utanç verici bir kazayla uğraşmak istemez.

Jartiyer giymeyi öğrenmekle ilgileniyorsanız doğru yere geldiniz.. Jartiyer için doğru bedeninizi nasıl bulacağınızı tartışacağız ; bunları düzgün bir şekilde nasıl birbirine bağlayacağınız; jartiyerlerde ayarlamalar yapmak ve son olarak onları bir korse ile eşleştirmek. Endişelenmeden seksi jartiyerlerinizi sallamaya ve olabildiğince kadınsı hissetmeye hazır olacaksınız!

1. Doğru bedeni almak

Sizin için doğru uyumu elde etmenin iki unsuru vardır. Öncelikle doğru beden jartiyeri nasıl bulacağımızı bilmelisiniz. Ve ondan sonra, hangi beden jartiyer taytına ihtiyacınız olacağını bulmanız gerekir. Her zaman olduğu gibi, boyutlandırmanın tam olarak bir bilim olmadığını unutmamak önemlidir; markalar arasında boyutlarda küçük farklılıklar olacaktır vebiraz deneme yanılma gerekebilir. İzmir travestileri özellikle travestiler için bu sürecin biraz zahmetli olduğunu bilmelidirler.

Başlamak için jartiyer kayışına bakalım. Ölçmeniz gereken iki yer var, bel ve kalça. Bel ölçümünüz, muhtemelen göbek deliğinizin bir veya iki inç altında, gövdenizin alt kısmının en dar kısmından alınacaktır. Kalça ölçümünüz aynı şekilde, ancak alt gövdenizin en geniş kısmı etrafında, kot pantolonunuzu giydiğiniz yere benzer şekilde alınacaktır. Hem inç hem de santimetre cinsinden ölçümleri not edin; markaya bağlı olarak ikisi de kullanılabilir. Sipariş vermeden önce her zaman boyut kılavuzlarını kontrol edin.

Bir travesti için çoraplar tamamen başka bir zorluktur. Ne yazık ki, tayt ve çoraplarda ayakkabılarda olduğu gibi bir numaralandırma standardı yoktur. Bazı markalar en çok uyan tek beden sunacak; basit bir kural olarak, bunları dikkate almıyorum. Ekstra esnek olması amaçlanan ve kalitesi şüpheli bir malzemeden yapılmış olabilirler. Çoğu marka, boy ve kiloya göre boyutlandırır, ancak aynı zamanda uyluk çevresini de ekler.

2. Şu an için doğru stili seçmek

İzmir Travestileri arasında jartiyer stillerini tartışmak, modadan çok işlevle ilgilidir. Jartiyerinizi nerede ve neden giyeceğinizi düşünmeniz gerekecek. Bunları uzun süre erkek kıyafetlerinizin altında veya bir gece dışarıda takıyorsanız, daha geniş ve daha sabit bir bel bandı isteyeceksiniz. İşaret parmağınızın uzunluğu kadar geniş olanı arayın. O kadar geniş olmayan jartiyerler daha az sabit olacak ve kalçalarınızdan aşağı kaymaya daha yatkın olacaktır. Sadece evde kaldığınızda veya heyecan için jartiyer giydiğinizde, bu kesinlikle iyi olacaktır.

Stil ile ilgili bir diğer soru da en iyi kayış sayısını belirlemektir. Altı ila sekiz şeritli bir jartiyer en güvenli ve en rahatı olacaktır; Normal günlük kullanım için önerilecek şey bu. Altıdan az kayış iyi görünecek, ancak gereksiz yere bir jartiyerin gevşemesi riskini de beraberinde getiriyor. Son olarak, askıların, tıpkı bir sütyendeki omuz askıları gibi, oldukça esnek ve ayarlanabilir olduğundan emin olmak isteyeceksiniz.

3. Jartiyerlerinizi güvenli bir şekilde takmak

Bir travesti bunun ne kadar kolay olduğunu öğrendiğinde, bunu kendi başına yapabileceğine dair güveni aratacaktır. Doğru beden jartiyeri giydikten ve uyluk yüksek çoraplarınızı bacaklarınıza kaydırdıktan sonra, bu çok basittir. Jartiyerden sarkan her askının ucunda küçük bir klips olacaktır. Bu klipslerin biri plastik veya kauçuk diğeri metal olmak üzere iki tarafı olmalıdır.

Kayışların bükülmediğinden veya birbirine dolanmadığından emin olmak için kontrol edin; kauçuk veya plastik taraf içeride olmalı ve cildinize dayanmalıdır. Bu kısımda, çorabınızın üst kısmının altına yerleştirdiğiniz küçük bir düğme bulunmalıdır. Bu yapıldıktan sonra, metal klipsi düğmenin üzerine tutturmanız yeterlidir.

Bunlar kullanılacak en iyi klipslerdir. Timsah klipsi gibi diğerleri, çorapların yapıldığı hassas malzemeyi yırtabilir. Bazı klipslerde jartiyerinizi yalnızca basınçla tutması amaçlanan iki düğme bulunur. Bunlar sıklıkla çözülecek ve hatta çoraplarınızın üst kısımlarına zarar verebilir.

4. Küçük ayarlamalar yapmak

Jartiyer kayışlarınızın uzunluğunu ayarlamak basit olmalıdır.Çoğu jartiyerin ortasında küçük bir metal kaydırıcı olduğunu fark edeceksiniz. Sütyen askılarının üzerinde, omuz askılarının uzunluğunu değiştirmek için kullandığınız benzer metal kaydırıcılar bulunur.Daha büyük ölçekte, sırt çantaları veya omuz çantaları da aynı prensipte çalışan sürgülere sahiptir.

Bu kaydırıcıyı jartiyer kayışına doğru yukarı doğru hareket ettirmek askıları daha uzun, tersi şekilde daha kısa yapar. Bu kayışların bacaklarınızda düz duracak kadar öğretilmesini isteyeceksiniz, ancak uyluk yüksek çorabın tepesinde bir zirveye neden olacak kadar kısa değil.

5. Eşleştirme jartiyer ve korse

En seksi görünümlerden biri, uyluk yüksek jartiyerlerinizi bir korse ile eşleştirmek. Bazı korseler altında bir jartiyer ile iyi görünebilir. Bununla birlikte, iç kısımda, alt kenarın hemen üzerinde jartiyer şeritleriyle gelecek birçok korse vardır. Bir korse varsa, içine bak ve onları bulacaksın. Oldukça düz ve dikilmiş olabilirler, bu yüzden kullanılmadıklarında görünmemeleri için yukarı doğru dururlar.

Artık bazı jartiyer kayışları kalıcı olarak takılan kayışlarla, bazıları ise çıkarılabilir kayışlarla geliyor. Tek başına da bir takım jartiyer satın almak mümkündür.Çıkarılabilir askılarınızı aldıktan sonra, bir ucunda daha önce tartıştığımız jartiyer klipslerinin, diğer ucunda ise küçük düz bir kancanın olduğunu fark edeceksiniz. Kanca, korsenin içindeki jartiyer tırnağına sığmalıdır; Kayışın doğru yönde olup olmadığını kontrol etmeye özen gösterin.

Jartiyer klipsinin düğme tarafı teninizin yanına gelir ve kayışın uzunluğunu ayarlamak için herhangi bir metal kaydırıcı dışarıda olmalıdır. Bunların hepsi bittiğinde, jartiyer çoraplarınızı doğrudan korsenize bağlayabileceksiniz.

6. Taytınızın bakımı

Kendinize daha pahalı bir tayt veya jartiyer aldıysanız , bunların daha uzun süre dayanmasını isteyeceksiniz. Uygun depolama ve temizlik son derece önemlidir; bunlar için teknikler gerçekten sadece çoraplar için geçerlidir.

Taytlarınızı, çoraplarınızı veya jartiyerlerinizi saklamak, onları kırışmadan veya dolaşmadan en iyi durumda tutacaktır. Benceen kolay yol, iki jartiyerinizi ayak parmaklarınız aynı hizada olacak şekilde üst üste koymak.Ardındantaytlarınızı üçe katlayın; Bu bittiğinde, taytı aşağıdan yukarıya doğru uyluktaki lastik kısmına doğru kıvırın. Bir çekmeceye atabileceğiniz küçük bir koza ile sonuçlanmalısınız.

Taytlarınızı temizlemek için birkaç basit temel kural vardır. Her şeyden önce, asla çamaşır makinesi veya kurutma makinesi kullanmayın. Jartiyerlerinizi her zaman lavaboda veya büyük bir kasede ılık suda yıkayın. Çok az miktarda deterjan kullanmak isteyeceksiniz. Jartiyerlerinizi ters çevirin, sabunlu suya koyun ve çorapları hafifçe sallayın.

Scroll to Top