İzmir Travesti Modellerin Tangalar ile Dansı ve Bilinmesi Gerekenler

tanga travestilere yakışır mı

İzmir travesti modelleri için Tangalar, kadın giyim gardırobunuzda bulabileceğiniz en seksi iç çamaşırlardır. Kadınsı, seksi, rahat ve aynı zamanda oldukça pratiktirler. Günümüzde, tanga bayanlar, travesti ve özellikle İzmir travestileri için en popüler seçimdir. Tangalara aşina değilseniz, bunlar temel olarak sadece ön bölgeyi koruyan külotlardır. Bir tanganın ön kısmı, bir bel bandına bağlı üçgen bir bez yamaya ve kalçanın arasından geçen ve bel bandını giysinin ağına bağlayan bir ipe benziyor.

Tasarımından da anlayabileceğiniz gibi, tangalar size şehvetli bir hava veren yaramaz görünümlü külotlardır. Ancak, kayışların orijinal tasarımı bugün sahip olduğumuzdan oldukça farklıydı. Kayışların başlangıcını anlamak için tarihlerini araştırmamız gerekiyor.

Tanganın Tarihçesi

Başlangıçta, kayışlar erkekler için tasarlandı. Kızılderili erkekler, esasen peştemal olan kayışlar giyerlerdi. Zamanla tasarımları gelişti ve hem erkekler hem de kadınlar onları giydi. Ancak o zaman bile tangalar, oldukça büyük beden oldukları için iç çamaşırı olarak kabul edilmiyordu, ancak bu eğilim uzun süre devam etmedi.

Modadaki evrim, kayışların tasarımında da değişikliklere yol açarak onları daha kısa ve daha seksi hale getirdi. Tangaların yeni arsız tasarımı, onları bikini altı olarak giymeye başlayan 70’ler ve 80’lerde kadınlar arasında yaygın bir kabul gördü.

Günümüzde, kayışlar sadece kadınlar tarafından değil, aynı zamanda travestiler tarafından da geniş çapta kabul görmektedir. Ve neden olmasın? Mevcut seçeneklerin çeşitliliği o kadar kadınsı ve sevimli ki, hiçbir travesti seksi görünümlü bir tanga almaya karşı koyamaz. Bir travesti olarak, bu kadınsı tanga iç çamaşırının güzelliği ve tasarımı karşısında şaşkına döneceksiniz. O halde, gereksinimlerinize ve rahatınıza göre seçebileceğiniz farklı kayış türlerinden bahsedelim.

Tanga Çeşitleri

G-Dizesi

G-String’ler, yalnızca ön alanı kaplayan seksi kayışlardır. Tasarım, önde bir kumaş parçası, bir bel bandı ve kıç dekoltesi yoluyla arkaya giden ve bele bağlanan çok ince bir ip içerir. Bu kayışlar çok hafiftir ve hiçbir şey giymiyormuşsunuz gibi hissettirir. G-String’i külot çizgileri hakkında endişelenmeden dar pantolonların altına giyebilirsin. Minimal tasarımı sayesinde G-String, poponun serbest kalmasına izin vererek sana ekstra kıvrımlar verir. Minimum kapsama ve cesur bir tasarıma sahip bu kayışlar, kendinizi inanılmaz derecede feminen hissetmenizi sağlayacak. İzmir travestileri tarafından da oldukça fazla tercih edilen bu tip tanga modellerine rahatlıkla neredeyse tüm iç çamaşırı mağazalarında ulaşılabilir.

Arsız

Çok fazla göstermek konusunda biraz utangaçsanız, arsız bir tanga külotu mükemmel bir seçimdir. Arsız tangaların tasarımı çok kadınsı, ön kısımda koruma sunarken arka kısımda popo yanaklarını açığa çıkararak cilveli bir hava sağlıyor. Ön korumanın yanı sıra daha geniş bel bantları sayesinde yandan da koruma sağlarlar. Arsız kayışlar, poponuz için push-up sütyen gibidir; popo yanaklarını kaldırırlar ve onlara ekstra hacim verirler. Kapsama ve teşhirin mükemmel bir kombinasyonunu sağladıkları için İzmir’de yaşayan travesti bireyler için idealdirler. Arsız tangaların en iyi yanı, bir travesti olarak can atacağınız sevimli feminen renklere ve kumaşlara sahip olmalarıdır.

RİO Model

Adından da anlaşılacağı gibi Rio kayışları, Rio de Janeiro’nun plajlarından popülerlik kazandı. Rio tangalar, tanga ve bikini altı olarak giyilen 2’si 1 arada külotlardır. Tasarım açısından, Rio kayışları arka tarafı açığa çıkarırken önden iyi bir koruma sağlar. Arsız kayış ile Rio kayış arasındaki önemli fark, Rio kayışların arsız kayışlara kıyasla ince bel bantlarına sahip olmasıdır.

C-Dizesi

Bir c-String, G-String’in bir uzantısıdır ancak bel bandı yoktur. Önden kasık için minimum kapsama alanı sağlar ve ön kısım, düşmesini önlemek için popo çatlağından içeri giren ince, esnek bir telli ip ile tutturulmuştur. Buna C-String denir çünkü bu kayışların şekli “C” harfine benzer.

Bunlar en açık kayışlardır ve onları yalnızca rahat hissediyorsanız giymelisiniz. Bazı pazaryerleri, C-String’lerini yalnızca travestiler için satar. Bu nedenle, bir tane almayı düşünüyorsanız, özellikle travesti bireylere hitap eden mağazalardan alışveriş yapın.

V-Dizesi

V-String’ler, hem önü hem de arkası V şeklinde eklenmiş bir bezle en gösterişli görünümlü kayışlardır. Birbirine paralel, çok ince bir iple bağlanmış iki V-şekilli kumaşı hayal edin; işte V-İp budur. V-String’ler G-String’lerden çok daha iyi bir seçenektir çünkü daha az serttirler ve çok iyi otururlar. Popo yanaklarını minimum düzeyde kapatan V-String’ler, bir travesti olarak kendinize olan güveninizi artıracak ve sizi daha da seksi gösterecek.

Kısa Tanga

Tanga külotlarının tasarımı, özellikle İzmirli travestiler için son derece uygundur çünkü ön kısımdaki kasık bölgesini düzgün bir şekilde örterler ve arkada da biraz daha fazla örterler. Daha önce tanga giymediyseniz tanga külotları harika bir başlangıç ​​noktasıdır çünkü daha rahattırlar ve daha az açıkta kalırlar.

Tanganın Faydaları

Tangaların popülaritesinin en büyük sebeplerinden biri de vücutta seksi görünmenin yanı sıra sağladıkları faydalardır. İşte tanga giymenin bazı faydaları.

Rahatlık, tangaların popülaritesini artıran ana faktördür. Çeşitli kumaş ve tasarımlarda mevcutturlar ve en rahat olanı seçmenize olanak tanırlar. Tangalar, esnek kumaşları ve minimal tasarımları sayesinde daha iyi hareket sağlar ve neredeyse hiçbir şey giymiyormuşsunuz gibi inanılmaz derecede hafiftir.

İster bodycon bir elbise, ister dar yoga pantolonu veya ganimet şortu giyiyor olun, tanga görünür külot çizgilerini halledecektir. Kayışların tasarımı tene o kadar iyi oturuyor ki elbisenin altına hiçbir şey giymiyormuşsunuz gibi görünüyor. Tanga külotları, külot çizgilerinin görünmemesini sağlayan dikişsiz kenarlara sahiptir.

Tangalar diğer normal iç çamaşırlara benzemez.Bir travesti olarak anında seksi ve feminen hissetmenizi sağlayabilirler. Tanga giydiğinizde kendinize olan güveniniz artar ve size cinsel açıdan çekici bir görünüm verir.

Tangalar aynı zamanda poponuzu güçlendirmeye ve çömelirken, diz çökerken veya eğilirken kalçalarınızın doğal şeklini sergilemeye yardımcı olur.

Tangalar çok yaz dostudur. Minimalist tasarımları sayesinde, hava sirkülasyonu için her zaman alan vardır ve özellikle yaz aylarında terin atılmasını sağlar.

Tanganın Dezavantajları

Kayışlarla ilgili her şey mükemmel; güzeller, seksi görünüyorlar ve kadınsı özellikleri vurguluyorlar. Bununla birlikte, bir travesti olarak kayışların bazı dezavantajlarının farkında olmak önemlidir.

Çoğu İzmir travestisi, tangaları çok rahat ve giymesi kolay bulsa da, bazı referanslar, ince iplerin uzun süre giyildiğinde tahrişe neden olabileceğini gösteriyor. Bu, beden olarak daha büyük olan ve dar kayışlar giyen travestiler arasında daha yaygındır.

Daha büyük penise sahip bazı travestiler için, küçük tasarımları yeterli koruma sağlamayabileceğinden, tanga giymek zor olabilir.

Tanga ipinin popo arasına yerleştirilmesi nedeniyle bakteriyel enfeksiyonlar mümkündür. Hassas cilde sürekli olarak sürtünen ip, kaşıntıya ve potansiyel cilt enfeksiyonlarına yol açabilir.

Sıkı bir tanga giymek ciltte girintiler oluşturabilir ve bu da hoş olmayan bir görünüme neden olabilir. Bu tür girintilerden kaçınmayı tercih ederseniz, tanga yerine tam örtülükülotseçmeniz önerilir.

Tanga Alışverişi

Tanga külot satın almadan önce, bedeninizi doğru bir şekilde ölçmek çok önemlidir. Mümkünse, özellikle travestilere hitap eden mağazalardan satın almaya çalışın. Travesti mağazalarına erişiminiz yoksa ve kadınlar bölümünden tanga alıyorsanız, bariz nedenlerden dolayı bir veya iki beden daha büyük seçmeniz önerilir.

Kayışlar öncelikle estetik çekicilik için tasarlanmıştır ve daha az pratik faydaya sahip olabilir. Tangaların günlük iç çamaşırlar olmadığını unutmayın. Bu nedenle, her durumda veya her tür giysinin altına giymek için uygun olmayabileceğinden, gardırobunuzda her zaman çeşitli külotlar bulundurun.

Rahat bir tanga istiyorsanız, pamuklu kumaştan yapılmış olanları tercih edin. Onları daha sık giyebilirsin. Dantelli ya da transparan olanları o özel gecelere saklayın.

Sonuç

Tanga, kadınsı giysiler giydiğinizde anında güveninizi artırabilen ve heyecan katabilen süper kadınsı ve büyülü bir iç çamaşırıdır. Sadece bu da değil, kayışların hafif ve minimalist tasarımları, harika uyumları ve geniş bir kumaş ve renk yelpazesi gibi inanılmaz faydaları vardır ve bunların tümü, kayışları harika giysiler haline getirir.

Tangalar, başlangıcından bu yana uzun bir yol kat etti, diz boyu stillerden V-kordonlara dönüştü ve zaman içinde sürekli olarak daha seksi ve daha kışkırtıcı hale geldi. Bir travesti olarak, tanga yaşam tarzını benimsemek bir zorunluluktur ve gardırobunuzda bu sevimli külotların çeşitliliğine sahip olmak bir zorunluluktur.

Scroll to Top